top of page

Połączenie teorii i wieloletniej praktyki daje wspaniałe rezultaty w treningu. Rzeczowe i dobrze przygotowane treningi ustalone wg potrzeb trenujących. Polecam jako trenera.

Sławomir

Daniel to przede wszystkim człowiek z ogromną pasją do sportu, niesamowicie kreatywny i cierpliwy dla podopiecznych, potrafi zarazić treningiem tak, że masz ochotę wrócić na kolejny! W połączeniu z wiedzą dietetyczną Magdy tworzą pełny, profesjonalny team, który szczerze mogę polecić!

Asia

I met Daniel at his CrossFit trainings 3 years ego. I still attending them. I still learn something new. Daniel has a huge knowledge in crossfit, mobility, stretching and improving all the time. Also Daniel is a person who motivates others and is a big motivator for me. I recommend him with no doubts! Keep it up!

Vitaliy

Polecam strategię, programowanie a w efekcie skuteczność treningów i planów treningowych Daniela. Znam człowieka wiele lat i widzę jak wielki progres w swoim warsztacie trenerskim uzyskał. Polecam

Paweł K.

Polecam Daniela, zawsze profesjonalnie przygotowany do treningów z pełna analizą, dbałość o każdy element treningowy, uczestniczyłem z nim w treningach i siłowych ( crossfit) i biegowych przez kilka lat. Polecam

Profesjonalizm i zaangażowane - to cechy, które najbardziej cenię u trenera - Daniel niewątpliwie je posiada. Każdy trening z D to nie tylko poprawa wytrzymałości, ale przede wszystkim poprawa techniki - co przekłada się na szybszą realizację celów. Do tego ogromna empatia Daniela sprawia, że każdy trening staje się przyjemnością serdecznie polecam !

Paweł G.

Kamila

Daniel to człowiek z ogromną pasją i wielkim sercem dla innych. Potrafi słuchać i jest bardzo cierpliwy. Jego ogromne doświadczenie pozwala mu na prawidłową ocenę indywidualnych potrzeb co przekłada się na bardzo dobre wyniki w pracy z ludźmi. Naprawdę gorąco polecam!!!

Polecam Daniela z całego serca! Trener z ogromną pasją i wiedzą. Zarówno treningi crossowe jak i biegowe prowadzi z pełną starannością, zaangażowaniem i przede wszystkim z dbałością o technikę. Zawsze uśmiechnięty, pomocny no i mega motywujący. Ćwiczę pod okiem Daniela już kilka lat a wciąż się nie nudzi i co i raz potrafi pozytywnie zaskoczyć na treningu pomysłowością

Michał

Marta

ogromna wiedza w zakresie mobilności ciała, tego jak działa każda jego część, skąd biorą się napięcia albo brak zakresu w zrobieniu jakiegoś ćwiczenia.
Do tego Daniel świetnie motywuje i człowiek pomimo blokad w głowie pokonuje kolejne poziomy
polecam! żeby większość trenerów miała taki ogrom wiedzy jak on i potrafiła to wykorzystać w pracy z podpiecznymi!

Daniel z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do treningów. Szczerze polecam!

Ewa

Paweł Z.

Trenowałem z Danielem blisko 3 lata. Mogę zdecydowanie go rekomendować. Profesjonalne podejście i zwracanie uwagi na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń oraz monitorowanie postępów to właśnie to czego oczekiwałem. Nie zawiodłem się. Tak wlasnie jest na zajęciach z Danielem. Potrafi on zachęcić największego leniuchua. Dla bardziej zaawansowanych wprowadza nutkę rywalizacji co jeszcze bardziej motywuje. Im cieższe z nim treningi tym bardziej chce się wracać po wiecej. Zdecydowanie polecam!

Daniel posiada ogromną wiedzę i bardzo duże zaangażowanie! Każdy trening jest opracowany co do minuty, a Daniel podczas treningu dba z niesamowitą precyzją o wykonanie każdego ćwiczenia. Dodatkowo, jest bardzo pozytywna i kulturalną osobą. Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję Go poznać i z Nim trenować!

Darek

Ania

OCEŃ NASZĄ PRACĘ

Twoje zdanie jest dla nas ważne! Podziel się z nami swoimi uwagami dotyczącymi współpracy.

Czy jesteśmy godni polecenia?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page