top of page
Szukaj

Nawet nie wiesz jak bardzo potrzebujesz fizjoterapeuty!

Niezależnie od tego, czy uprawiasz czynnie sport, czy całymi dniami siedzisz za biurkiem ten post jest dla Ciebie!


Nawet jeśli w tym momencie nie odczuwasz żadnego bólu warto pójść do fizjoterapeuty. Dlaczego? Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że masz wadę postawy, nawet 90% polskich dzieci już je posiada. Nie muszą one wcale dawać typowych objawów, takich jak bóle pleców, czy kończyn. Może od dłuższego czasu boli Cię głowa, a tomografia, którą zlecił Ci lekarz wyszła wręcz książkowa, a być może w ostatnim czasie czułeś, że masz bardziej wzdęty brzuch i problemy z wypróżnieniem, ale przecież odżywiasz się prawidłowo i byłeś już nie tylko u lekarza, ale również u dietetyka. W takich przypadkach pomoc fizjoterapeuty może okazać się nieoceniona.


Fizjoterapeuta będzie w stanie postawić odpowiednią diagnozę, pomóc Ci poradzić sobie z dolegliwościami, a także powie Ci jak możesz zapobiegać ich nawrotom i powstawaniu kolejnych.

Jeśli chodzi o sportowców, nie tylko tych wyczynowych, ale też amatorów, pomoc fizjoterapeuty również może okazać się kluczowa. Kontuzje są niestety nieodłączną częścią każdej dyscypliny sportowej, fizjoterapeuta będzie czuwał nad swoim pacjentem i pomagał mu zapobiec wszelkiego rodzaju urazom, a także wrócić do sprawności po przebytej kontuzji.


Od tego tygodnia ruszyliśmy z nową ofertą, a w niej właśnie zabiegi fizjoterapeutyczne oraz trening medyczny. Wejdź w zakładkę „oferta - fizjoterapia” i zapisz się już dziś!


2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Białko

Post: Blog2_Post
bottom of page